Get Adobe Flash player

Bet365 ėshtė njė nga Bastet kryesore sportive nė botė dhe kazinotė Poker dhe bingo nė internet

Nė fushėn e basteve Sport, Bet365 Albania ka qenė njė emėr pėr njė gjigant tė madh nė industri. Kompania Ka ofruar bastet dhe shėrbimet e fatit tė paprecedentė nė tė fundit dekada. Megjithėse ka filluar kryesisht me njė shėrbim bastesh, Kompania vazhdoi tė zgjeronte shtrirjen e saj. Pėr t'i bėrė ato mė tė arritshme Shėrbimet e tyre, Bet365 Albania nisėn versionin online tė kompanisė sė tyre Bastet sportive nė 1997. Kjo u pasua shpejt nga kazinotė, poker Dhe seksion bingo. Tani Bet365 Albania ka njė gamė tė gjerė shėrbimesh Luaj nė faqen e tyre tė internetit dhe tė pranoni lojtarė tė rinj nga pjesė tė ndryshme tė botės.

Seksioni Bet365 Albania ėshtė i gjerė, me pothuajse 30 ndeshje pėrfshirė zgjidhni. Vendi ofron shumicėn e ngjarjeve sportive Ndėrkombėtare tė tilla si kriket, futboll, tenis, gara, dhe ngjarje tė mėdha sportive Cilat janė duke u mbajtur nė tė gjithė Mbretėrinė e Bashkuar dhe Evropė. Ngjarje jo-sportive si Politikat dhe garat televizive janė gjithashtu tė pėrfshira nė kėtė seksion. Pėr tė mbajtur bastorėt pėrditėsuar vazhdimisht nė tė fundit Ngjarjet e sportit tė tyre tė preferuar, Bet365 Albania ofrojnė seksionin e basteve Live streaming dhe sport radio, me pėrditėsime tė vazhdueshme nga mė tė fundit Lajmet nė botėn e sportit. Bota virtuale ėshtė njė tjetėr tėrheqje e faqes, Me garat e kuajve, karrocat dhe garat e makinave

Seksioni i kazinos Bet365 Albania krenohet me njė pėrzgjedhje tė pasur tė lojėrave tė kazinove, me tė Gati 120 lojėra nė total.

Lojėrat e kazinove kanė qenė kohėt e fundit Pėrditėsuar me softuerin mė tė fundit tė dizajnuar nga Playtech. Shumica e tyre Lojėrat mė tė mira kazino mund tė gjenden nė faqen, duke pėrfshirė edhe shkopin e zi, Poker, baccarat, lojėra elektronike dhe lojėra tė tjera me karta dhe tryezė, duke shfaqur njė Grafikė tė shkėlqyer. Ka njė numėr shpėrblimesh dhe promovimesh pėr tė luajtur nė kazino. Lojtarėt e rinj marrin njė bonus tė mirėpritur prej 100 euro pasi ta bėjnė atė Depozita e tyre e parė. Site gjithashtu menaxhon shpėrblimet mujore tė besnikėrisė pėr tė Lojtarė tė mėdhenj qė bast ose luajnė nė Bet365 Albania . Nė kazinotė do tė gjeni Pėrfshirė jackpots dhe turnet, tė cilat lojtarėt mund tė pėrfitojnė.

Seksioni Poker i faqes Bet365 Albania ėshtė e dedikuar ekskluzivisht pėr entuziastėt e pokerit. Lojtarėt nė Faqja mund tė gjejė pothuajse tė gjitha lojrat e pokerit. Alcuni sono Omaha, Omaha Hi / Lo, Texas Hold'em e 7 Card Stud. Tė gjitha lojrat e pokerit janė nė dispozicion Grafikė me cilėsi tė lartė. Ka shumė oferta promocionale qė munden Tė pėrdoret nė seksionin e pokerit. Njė bonus i mirėpritur prej 200%, duke shkuar deri nė 1250 ėshtė njė nga marrėveshjet mė tė mira qė Bet365 Albania i vė nė dispozicion dhe qė ju bėni Ata e gjejnė atė nė internet. Ka edhe turne Sit N Go dhe Multi-table, sė bashku me Freerolls dhe turne tė tjerė.

Seksioni i lojrave tė faqes pėrmban njė sėrė lojrash qė nuk janė si i Kazino normale, lojra poker dhe bingo.Megjithatė, edhe nė kėto me tė cilat luani Paratė reale. Disa nga lojrat nė kėtė seksion pėrfshijnė lojra arcade si Monopole, bowling, lojėra pėrshtatur nga shfaqjet televizive tė njohura si Deal ose No Deal, i cili dėshiron tė jetė njė milioner dhe njė grusht lojėra elektronike.20 bonus prej Mirėpritur janė disa nga karakteristikat e tjera tė kėtij seksioni Bet365 Albania .

Bet365 Albania 'Kasino Live' ėshtė ndryshe nga shumė kazinove online ku janė lojėrat Janė tė dėrguara me krupier tė gjallė pėrmes njė ushqimi me webcam. Ka vetėm Tre lojra nė faqen e internetit - baccarat, blackjack dhe ruletė.Pėr tė luajtur kėto Lojrat, lojtarėt nuk janė tė detyruar tė shkarkojnė softuerin. Pas zgjedhjes Njė lojė, njė lojtar mund tė zgjedhė tregtari pėr kėtė. Seksioni i kazinove Bet365 Albania ka gati 250 shitore tė ndryshme dhe punon mirė Trajoni ēdo lojė specifike. Funksioni i bisedės lejon ndėrveprimin me Tregtari dhe lojtarė tė tjerė.

Bingo ėshtė njė nga lojėrat mė popullore qė luhet nė internet dhe Bet365 Albania ofron njė nga Lojėrat mė emocionuese tė Bingo nė internet. Jo vetėm lojėrat bingo janė Shpėrblimi, por marrėveshjet janė edhe mė shumė, sė bashku me 25 bonus Euro pėr lojtarė tė rinj. Lojėrat e Bingo janė gjithashtu tė pajisura me njė Funksioni i bisedės, ku lojtarėt mund tė bashkėveprojnė me njėri-tjetrin.

Bet365 Albania ėshtė njė nga kompanitė e pakta pėr tė nisur shėrbimet e saj tė basteve pėr Pėrdoruesit e telefonit celular. Kompania ka pėrditėsuar seksionin e basteve Sherbimet e sporteve dhe kazinove dhe i pershtatet ato ne telefonat mobil. Pėrdoruesit Ata mund tė shkojnė nė faqen e internetit tė Bet365.com, tė regjistrohen me telefonin e tyre celular dhe Merni njė kod konfirmimi me tė cilin mund tė filloni tė bini. lojėrat Nga kazino nė tė vėrtetė mund tė shkarkohet nė telefon ndėrsa Bastet sportive duhet tė vendosen nė internet. Mobile Bet365 Albania shėrbime tė lėvizshme Ato gjithashtu pėrfshijnė bastin pėr bastet dhe bastet nėpėrmjet Sms sė bashku me njė seri tė Aplikime tė tjera interesante.


Vizito faqen e Bet365 tani